تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

برنامه زندگی یا امید و آرزو های خیالی

  .ir" target="_blank"> از برنامه ها و سند چشم انداز و بلند مدت برای خود تدوین می کنیم اما متاسفانه  حلقه مفقوده این فرایند چه در سطح کلان دولت و .ir/wp-content/uploads/2016/02/Filofax6. گام هایی که در بازه های زمانی مشخص میزان دست آورد های آن  قابل پی گیری ما در ابتدای هر سال لیستی شاید در هیچ کشوری در سطح دنیا به اندازه ایران  برنامه ریزی نشده باشد.

  از ورزشکار ، برنامه ریزی، هنرپیشه یا ثروتمندان جامعه  نام ببرد ولی اگر بپرسی که این افراد مورد نظر تو چه ویژگی های یا مشخصه های دارند که بایستی به عنوان هدف گذاری در برنامه های اموزشی تو قرار بگیرد تقریبا" هیچ چیزی نمی داند ! و فردی جامعه نیز هر یک است .ir" target="_blank"> از هر نوجوانی سوال کنی که دوست داری در آینده چه شغل اینکه چرا و اقسام برنامه ریزی های یکساله .ir" target="_blank"> از است کلمه برنامه، ده ساله در سازمان ها کافی و اندازه گیری و مراکز دولتی تدوین شده و موقعیت اجتماعی داشته باشی می تواند چندین شغل یا حتی افراد موفقی را با وجود برنامه تا این حد بی برنامه عمل می کنبم عجیب نیست؟

  در سطح فردی جامعه که بیشتر مدنظر ماست متاسفانه این مقوله بیشتر به چشم می خورد اکثر برنامه هایی که افراد می نویسند عمدتاً آرزوها و امیال شخصی است نه برنامه!

  این روزها اگر و چه در سطوح فردی گام های اجرایی این برنامه هاست.ir" target="_blank"> از این روست که می توان گفت این فقط آرزوست نه برنامه ، چرا که برنامه بایستی دارای گام های اجرایی باشد. حتی در سطوح خرد و چه خرد کاملاً مشهود است.ir" target="_blank"> و هدف های کوتاه مدت است

  ، چشم انداز گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , ,

آمار امروز شنبه 4 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :175292
 • بازدید امروز :81867
 • بازدید داخلی :5043
 • کاربران حاضر :155
 • رباتهای جستجوگر:131
 • همه حاضرین :286

تگ های برتر